Timo Luoto timo.luoto(at)rimtek.fi

Myynti: Vaatetusteollisuuden- / brodeerauskoneet, merkkauslaitteet, prässit, tulostimet, ohjelmistot, lämpömerkkausmateriaalit ja tarvikkeet.

GSM +358 40 764 5285

 

 

 

Kari Silvola kari.silvola(at)rimtek.fi

Myynti: Vaatetusteollisuuden- / brodeerauskoneet, merkkauslaitteet, prässit, tulostimet, ohjelmistot, lämpömerkkausmateriaalit ja tarvikkeet.

GSM +358 40 483 8112

 

 

 

Petri Tanner petri.tanner(at)rimtek.fi

Myynti: Vaatetusteollisuuden koneet, merkkauslaitteet, tulostimet ja lämpömerkkausmatskut ja tarvikkeet

GSM +358 400 331 390

 

Matti Ylenius matti.ylenius(at)rimtek.fi

Myynti: Brodeeraus-yms koneet, ohjelmistot, lämpömerkkausmateriaalit ja tarvikkeet

MYYNTI   GSM +358 400 332 507

 

Jaana Ylenius brodeeraus(at)rimtek.fi

Myynti: Kirjonta / Brodeerauslangat ja tarvikkeet, taustakuidut, tukikankaat, lämpömerkkausmateriaalit

GSM +358 40 734 4237

 
Katriina Pöntinen katriina.pontinen(at)rimtek.fi

Myynti-assistentti

GSM +358 40 534 9388
 
Marko Leppimaa marko.leppimaa(at)rimtek.fi

Huolto/Koulutus: Brodeeraus, Tulostimet, Ohjelmistot, lämpömerkkausmat. ja laitteet

GSM +358 400 817781
 

 

Seppo Nieminen service(at)rimtek.fi

Huolto: Ompelukoneet, Brodeerauskoneet

GSM +358 400 866 392

Jonne Roslund jonne.roslund(at)rimtek.fi

Huolto/Koulutus: Brodeeraus, Tulostimet, Ohjelmistot, lämpömerkkausmateriaalit ja laitteet.

Ilta- ja viikonloppupäivystys:

GSM +358 40 323 8039