RIMTEK OY - HENKILÖKUNTA


Timo Luoto

Puh. +358 40 764 5285
timo.luoto@rimtek.fi

Myynti: Vaatetusteollisuuden- / brodeerauskoneet, merkkauslaitteet, prässit, tulostimet, ohjelmistot, lämpömerkkausmateriaalit ja tarvikkeet

Kari Silvola

Puh. +358 40 483 8112
kari.silvola@rimtek.fi

Myynti: Vaatetusteollisuuden- / brodeerauskoneet, merkkauslaitteet, prässit, tulostimet, ohjelmistot, lämpömerkkausmateriaalit ja tarvikkeet

Jaana Ylenius

Puh. +358 40 734 4237
jaana.ylenius@rimtek.fi

Myynti: Kirjonta / Brodeerauslangat ja tarvikkeet, taustakuidut, tukikankaat, lämpömerkkausmateriaalit

Katriina Pöntinen

Puh. +358 40 534 9388
katriina.pontinen@rimtek.fi

Myynti, reskontra, talous

Marko Leppimaa

Puh. +358 400 817 781
marko.leppimaa@rimtek.fi

Huolto/Koulutus: Brodeeraus, Tulostimet, Ohjelmistot, lämpömerkkausmat ja laitteet

Seppo Nieminen

Puh. +358 400 866 392
seppo.nieminen@rimtek.fi

Huolto: Ompelukoneet, Brodeerauskoneet

Jonne Roslund

Puh. +358 40 323 8039
jonne.roslund@rimtek.fi

Huolto/Koulutus: Brodeeraus, Tulostimet, Ohjelmistot, lämpömerkkausmateriaalit ja laitteet

Ilta- ja viikonloppupäivystys

YHTEYSTIEDOT


RIMTEK OY • Lempäälänkuja 7, 33840 Tampere | Puh. 03-233 8100info@rimtek.fi